• Elutoamööbel
  • Köögimööbel

Firmast

“Kodukomfort” alustas oma tegevust 2010.aastal. Me oleme spetsialiseerunud tootmisele ja erinevate teenuste osutamisele nagu näiteks mööbli tootmine, alumiiniumprofiilist ja klaasist toodangute valmistamine ja paigaldamine (aknad, uksed, klaasist vaheseinad, mööbel jne). Projekteerime ja valmistame puidust mööblit nii kööki kui ka teistesse eluruumidesse. Meie käest saate ideest kuni teostuseni, lisaks viime läbi garantiihooldust. Kõiki töid teostavad kvalifitseeritud spetsialistid. Meie eesmärk: loome kordumatu kodu mis pakub usaldusväärsust, mugavust, soojust ja head meeleolu, parandades Teie elukvaliteeti. Pöörduge meie poole – anname head nõu!
13.maist 2010 12.maini 2011 aitas OÜ-l KODUKOMFORT mööbli tootmiseks vajalikku põhivara soetada, turundustegevusi läbi viia ning veebilehte luua Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm. Projekti kaasrahastas Euroopa Sotsiaalfond.
28. veebruarist 2012 27. veebruarini 2013 aitas KODUKOMFORT OÜ-l põhivara soetada, veebilehe luua ja turundustegevusi ellu viia Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm.