Köögimööbel

Tere tulemast meie köögimööbli võimalusterikkasse maailma!

Köök on iga kodu süda ja tõelise kodutunde looja. Sellepärast oleme tõsiselt hoolitsenud selle eest, et köögimööbli valmistamine ja materjalide valik oleks oma kodu mugavust hindavatele inimestele meeltmööda.

Oleme soetanud uued masinad ja seadmed Itaaliast ning Saksamaalt, mille efektiivsus tagab köögimööbli soodsad hinnad ning materjalide töötlemise täpsus tasemel kvaliteedi.

Samuti pakume väga laia valikut nii kohalikke kui välismaiseid materjale ja furnituuri – valikus on ülikvaliteetseid mööblielemente Saksamaalt ja Itaaliast kui ka soodsamaid analooge.

Tellimuste täitmisel on meie prioriteediks kliendisõbralik teenindamine. Erinevalt paljudest firmadest lähtume alati sellest, milline on kliendi nägemus tellitavast mööblist ning tähtaegadest.

Tutvu meie soodsa köögimööbli valikuga allpool ja võta kindlasti ühendust personaalse pakkumise või konsultatsioonide saamiseks.

Kasulik vihje: köögimööbli elemendid sobivad ideaalselt ka moodulmööbli, sektsioonide ja TV-aluste valmistamiseks!

Fototrükiga köögidValides fototrükiga köögimööbli, saate köögis luua oma lemmikmaastiku või mõne muu kujutisega õdusa õhkkonna või suisa romantilise meeleolu.

Fototrükk köögimööblil võib häälestada teid paremini tööle ja tiivustada fantaasialendu, peegeldades tagasihoidlikke geomeetrilisi kujundeid või avangardistide joonistusi.

Taoline köögimööbel võib mõjutada ka unistusi erilisest puhkusereisist, kui lasete sellele trükkida vaateid oma unistuste reisisihtkohast.

Fototrükiga köögimööbli valmistamine sündis soovist tuua loodus inimesele lähemale, aidata maandada argipingeid ning anda võimalust kauneid ja kalleid hetki omal moel jäädvustada.


Klaasfassaadid ja alumiiniumprofiilidKapiustest ja sahtlite esikülgedest koosnev köögimööbli fassaad on köögi esinduslikem pool, mille kanda jäävad nii esteetilised kui ka praktilised funktsioonid.

Anodeeritud alumiiniumi väärikalt mattide pindade ja klaasi kasutamine annab mööblile ainulaadselt elegantse välimuse ja joonte lihtsuse, sisseehitatud valgustus aga loob kordumatu ruumi- ja valgusefekti.

Sellistel esikülgedel on lisaks esteetilistele eelistele tavaliste puidust või MDF-plaatidest köögimööbli fassaadide ees ka vaieldamatuid praktilisi paremusi. Võrreldes tavaliste esikülgedega on need märksa vähem kapriissed hoolduse suhtes ning mis peamine – nad on pikema elueaga ja kulumiskindlamad.

Eredat värvipaletti ning ühtaegu ka praktilisust eelistavatele klientidele aga sobivad värvilise kilega viimistletud köögid Tagaküljelt värvilise kilega kaetud köögimööbli klaasfassaadid kujutavad endast värsket ja julget varianti, kuidas ruumi kujundada.

Värvilise kilega köögimööbel võimaldab luua elegantse ja eduka koosluse funktsionaalsusest ja erksast värvigammast. Põhjalikult läbimõeldud kappide sisemuse variantides on silmas peetud kõiki neid lugematuid asju, mida köögis võib vaja minna: alates niššidest sisseehitatud tehnika jaoks, riiulitest ja väljatõmmatavatest sahtlitest kuni pudelirestide ja pokaalialusteni.


Alumiiniumraamiga puitlaastplaatidest köögid

Uusim meie disainerite poolt välja töötatud köögimööbli sari on mõeldud inimestele, kes unistavad kaasaegsest ja kauakestvast, ent samal ajal soodsa hinnaga köögist.

Need on alumiiniumraamiga puitlaastplaatidest köögid. Alumiiniumprofiilidega raamistatud esiküljed on tänu tugevdatud servadele kulumiskindlamad, sest aja jooksul kaotavad esialgse ilme esmajoones just nimelt servad. Seda kööki luues tahtsime oma klientidele näidata, et ka soodsa hinnaga köök võib välja näha kaasaegne, olles samal ajal kvaliteetne, töökindel ja kauakestev.


Värvitud keskmise tihedusega puitkiudplaatidest esipaneelidega köögid

Värvitud keskmise tihedusega puitkiudplaadist (medium-density fibreboard – MDF) fassaadiga kööke on kaht liiki: läikivad ja matid. Sellised fassaadid näevad välja kaasaegsed ja huvitavad. Värvitud keskmise tihedusega puitkiudplaat on köögimööbli valdkonnas üks kõige moodsamaid suundumusi.

Köögimööbli esipaneelid saab värvida mis tahes värvi vastavalt kliendi valikule.

Kui otsustate erksate värvide kasuks, muudab see teie köögi eriliseks ja hulljulgeks, mis heidab vaoshoitud klassikale sõna otseses mõttes väljakutse.

Range stiili pooldajad võivad valida kompromissitut musta võiva valget värvi kõrgläikega köögimööbli. Värvitud fassaade on lihtne hooldada, need on vastupidavad niiskuse, temperatuuri ja päikesevalguse suhtes ning ei kaota eales oma erksust ja säravat läiget. MDF-plaadid valmistatakse väga peenest puidupurust. Puiduosakeste sidumiseks kasutatakse ligniini ja parafiini, nii et MDF on väga ökoloogiline materjal.

MDF kogub Euroopas hoogsalt populaarsust, olles küllaltki pehme ja väga peenelt töödeldav, mistõttu on need plaadid muutunud tänapäeva mööblikujundajate lemmikmaterjaliks mööblifassaadide kavandamisel. Nikerdustega ehitud köögikapikesed ja elegantsed voodipeatsid on kõik valmistatud MDF-ist. MDFil on olemas kõik puidu väärtuslikumad omadused, kuid ta maksab puidust märksa vähem ja peab kauem vastu.


Puidust köögimööbel

Klassikalises stiilis köögid ei kaota oma populaarsust mitte kunagi, hoolimata kaasaegsete disainisuundumuste mitmekesisusest.

Klassikaline stiil on ajatu. Selline köögimööbel näeb ülimalt elegantne välja ka saja aasta pärast. Naturaalsest puidust köögimööbel on ökoloogiliselt puhas. Puit hingab, muutes koduse õhkkonna soojaks ja õdusaks. Ega ilmaasjata hinda kallite interjööride kujundajad kõrgelt just puitmassiivist köögimööblit!