• Elutoamööbel
  • Elutoamööbel
  • Elutoamööbel
  • Elutoamööbel

Lükandustega kapid ja riidekapid

Lükandustega kappe peetakse tänapäeval ruumide dekoori üheks põhielemendiks. Ta võimaldab mitte ainult ruumi vabastada vaid ka olla tubadevaheliseks seinaks, säilitades seejuures oma funktsioonid.

Lükandustega kapi teine väärtus seisneb selles, et ta võimaldab oluliselt ruumi kokku hoida. Asi on selles, et teda võib paigutada igasse nišši või seinavahesse, kusjuures te kulutate vähem raha, kuna taga- ja külgseintele vähenevad kulud.

Moodsa lükandustega kapi valikul ei kulu teil palju aega valikule, kartes, et kapp ei sobi korteri või maja interjööri. Põhjus on selles, et niisuguseid kappe valmistatakse ainult Kodukomfort OÜ esitatud tellimuse alusel, seepärast võib kapi värvi valida kooskõlas tapeedi või mööbli värviga.

Meie valmistatud lükandustega kapid sobivad teie ruumi interjööri kindlasti, sest meil on kasutada kõik materjalid mitmesuguste värvilahendustega: nende hulgas on esindatud üle 18 lamineeritud puitlaastplaadi värvi, üle 40 tavalise ja toonitud klaasisordi ning tohutu valik dekoratiivseid jooniseid klaaside ja peeglite maalinguteks. Sinna hulka kuulub originaalne furnituur, sealhulgas dekoratiivsed kinnitused.

Firma “Kodukomfort” lahendab esemete hoidmise probleemid kõige kõrgemal tasemel. Usaldusväärsed ja igasugustele ruumitüüpidele sobitatavad hoiusüsteemid võimaldavad Teil planeerida oma ruumi omal viisil. Paindlikud võrkkorvid, Teie esemete kõrguse järgi reguleeritavad riiulid, laiad kombineerimise võimalused teevad need süsteemid universaalseks.

Teostuse kvaliteet, mugavus ja stiil. Nende abil võite unustada ruumipuuduse ja laokilolevad asjad. Nüüd leidub igale asjale teie riietusruumis, köögis, magamistoas ja mistahes muus ruumis oma koht.


Meie garderoobid ja liuguksed