Mööbli fassaadid, Posterid

Fassaadid

Fassaadiks nimetatakse mööbli esipinda: kappide uksed, sahtlite esipaneelid jm. Sisuliselt on see köögi “paraadkülg”, mis võtab endale rohkelt praktilisi funktsioone. Alumiiniumfassaadid – alumiiniumprofiilist mööbliuksed koos klaasist ja akrüülplastist täitega.

Kasutus:
  • köögikappide, vannikapikeste uksed
  • kontorimööbli uksed
  • sahtlite fassaadid
Väärtus:
  • esteetiline, funktsionaalne välimus
  • suur vastupidavus kriimustustele ja muudele vigastustele
  • kasutamine köögi-, kontori-, toamööblis
Anodeeritud alumiiniumist mattide väärispindade kasutamine annab mööblile eksklusiivse elegantsuse iseloomu ja joonte lihtsuse. Loob huvitavaid ruumilisi efekte.


Poster

Köögi “PÕLL” – need on kohad lõikelaudade, kraanikausside, pliitide kohal…. Nimetus “köögipõll” räägib ise enda eest: pidage silmas analoogiat tavalise perenaise tekstiilist põllega – see on toidu valmistamise ajal perenaise või peremehe riietuse põhielement…. Reeglina on see tsoon kõige keerulisem disaini seisukohast, kuna just tema pälvib suurt tähelepanu nii pererahvalt kui ka külalistelt.

“Kodukomfort” pakub teile hindamiseks keraamilise plaadi alternatiivi – klaaspõlle. Klaas kinnitatakse lauaplaadile spetsiaalse alumiiniumprofiili abil. Joonis tehakse klaasi tagaküljele. Üks originaalne lahendus võiks olla laiaformaadiline foto. Esiteks, see teeb köögi eriti originaalseks, teiseks, aitab juhtida tähelepanu kõrvale mööblilt ja “lahjendada” interjööri, kolmandaks, sel juhul on fantaasia võimalused piiramatud – oluline on valida sobiv foto. Niisugune “põll” on vähenõudlik ja näeb efektne lisavalgustusega. Läbipaistvat klaasi võib kasutada koos ereda tapeediga, mida võib samuti kinnitada klaasi tagaküljele.