Voodid

Kappvoodi (nimetatakse ka seinavoodi) on ideaalne lahendus väikeste pindadega seotud ruumiprobleemide lahendamiseks. Kui teil on vaja võimalikult ratsionaalselt kasutada väikeseid eluruume, siis on just nii magamistuppa, lastetuppa kui ka elutuppa sobivast kappvoodist palju abi. Eriti sobib kapp-voodi ühetoalisesse korterisse kus ei ole eraldi magamistuba ja elutuba ning panipaikadega on kitsas käes.Samuti sobivad kappvoodid väga hästi asutustesse, kus on öine töögraafik, sest säästab ruumi ja voodit võib teha ükskõik, mis värvides.
Kui kappvoodi avada, siis on selle tagant ehk niiöelda seina seest võimalik leida näiteks raamaturiiul, CD riiul või riiul mingite muude asjade ning tarvikute jaoks.

Voodi mõõdud lepime iga kliendiga personaalselt kokku, vastavalt tellija vajadustele. Olemas on ka standardmõõtudega kappvoodeid.
Voodit on võimalik avanema panna nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.

Seinavoodi on varustatud rihmadega mis hoiavad kinni madratsit koos voodipesuga – teil ei ole vaja leida eraldi kohta, kuhu oma voodipesu paigutada.
Voodi välisfassaad võib olla sile ja kliendi soovil saab seda dekoreerida erinevate materjalidega (peegel, foto, tapeet).
Kappvoodite valmistamiseks kasutame väga kvaliteetseid mehhanisme Itaaliast. Erinevalt paljudest teistest turul olevatest variantidest, mida Eestis pakutakse, on meie mehhanismid väga töökindlad ja turvalised. Selleks, et voodi ei avaneks ootamatult, on meie toodetel lisalukud.

Piltidel on meie prototüüp riiuliga, mis võib olla soovi korral kappvoodi osaks ehk meil on siis võimekus vastavalt kliendi soovile teha kapigarnituuri kapid ja riiulid.
Voodil on nii pehme avamise ja sulgemise käik, et riiulil seisvad asjad ei kuku, kui voodit avada ja kinni panna.
On olemas ka erineva suurusega riiulita variandid, nii horisontaalsed kui ka vertikaalsed lahtikäivad voodid.

Loomulikult leiate meie valikust ka laste mõõtudele sobivaid kappvoodeid.
Kappvoodi näidisega saab tutvuda meie Tallinna osakonnas.